Makroonikoolitused

Info kõigile tulevastele Mamaci makroonikoolitusel osalejatele!

Mamaci makroonikoolitused on mõeldud inimestele, kes soovivad makroone küpsetada enda tarbeks. Mamaci retseptid ja õpetused ei ole mõeldud jagamiseks kolmandatele inimestele. Mamac ei koolita inimesi, kelle eesmärk on hakata makroone müüma või tellimuste peale valmistama täpselt nii, nagu seda teeb Mamac (kui ei ole varasemalt teisiti kokku lepitud).

Kui oled sellega nõus, oled koolitusele oodatud! 🙂

Igale koolitusel osalejale antakse koolitusel retsept ja õpetus, kus on kirjas ka info konkurentsi pakkumise ja retsepti mitte jagamise kohta. Kahjuks kõik osalejad sellest lugu ei pea. Ühel juhul oli lausa kaks päeva peale koolitust loodud makroonide müümiseks Facebooki lehekülg, kus isegi makroonimaitsed samad, ei mingit omaloomingut.

Koolitusi tegema hakates oli teada, et jagatud infot ja õpitud teadmiseid võidakse sarnaselt kasutada, kuid heast tahtest ja inimeste suurest huvist koolituste vastu otsustas Mamac siiski koolitusi tegema hakata.

Väike soovitus ka kõigile, kes te tellite makroone, torte ja muud söödavat - veenduge, et teie tellimuse valmistajal on ka vastav luba! Olemaks kindel, et on tagatud kõik tingimused ohutuks toidu käitlemiseks.

* * *

Kas tahad teada, kuidas ise maitsvaid ja ilusaid makroone valmistada? Nüüd on kõigil huvilistel võimalus tulla õppima, kuidas käib makroonitegu Mamaci moodi.

Koolitusi viib läbi Sigrid, kellel on aastatepikkune kogemus makroonide küpsetamisel ning kelle käe all valmivad kõik Mamaci maiustused. Et õpitu võimalikult hästi selgeks saaks ja kõigile Mamaci köögis piisavalt ruumi ja aega jaguks, toimuvad koolitused privaatselt väiksele seltskonnale. Koolitusel saab korraga osaleda 2-3 inimest. Makroone teeme me palju ja jagame osalejate vahel võrdselt ära, iga osaleja saab omale koju kaasa kaks karbitäit makroone. Koolitusele on oodatud ka täiesti algajad küpsetajad, kellelel puuduvad teadmised makroonide valmistamisest. Selleks koolitus ongi, et neid teadmiseid saada! 🙂

Iga koolitus sisaldab endas ka värskendavat jooki ja väikest snäkki.

Makroonikoolitus on suurepärane kingiidee makroonifännist lähedasele! Valida on võimalik kahe erineva koolituse vahel. Keri alla poole, et saada rohkem infot 🙂

Klassikalised makroonid

Makroonikoolitus toimub Tallinnas (Kristiines), koduköögis, kus valmivad ka kõik Mamaci maiustused. Koolitusel õpid, kuidas teha klassikalisi makroone Itaalia meetodil. Teeme selgeks, mis on makroonid, kuidas neid valmistada ja milliseid vigu vältida. Koolitusel saad teada, kuidas valmivad Mamaci makroonid, milliseid retsepte ja nippe kasutatakse. Koolitusele võib tulla ka lapsega, osalenud on isegi 7-aastased tublid küpsetamishuvilised.

Koolitus kestab orienteeruvalt 3 tundi. Ühel koolitusel saab korraga osaleda kaks-kolm inimest (kui seltskond on suurem, anna teada ja mõtleme midagi välja). Iga koolitusel osaleja saab kaasa hulgaliselt uusi teadmiseid, makroonide ja täidiste retseptid, palju vajalikke nippe ning enda valmistatud makroonid koju kaasa pakkida. 

Koolitusel valmistame suure koguse värvilisi erinevate täidistega makroone, et võimalikult palju harjutada. Koolituse lõpus jagame kõik makroonid ära, kõik osalejad saavad endale kaks karbitäit makroone koju maiustamiseks 🙂

KOOLITUSTE KUUPÄEVAD

 

3.juuli kell 10.00 - 2 vaba kohta

5.juuli kell 18.00 - 2 vaba kohta

 

HINNAKIRI

  • Alla 15-aastased - 95€ inimese kohta
  • 15+ ja täiskasvanud - 115€ inimese kohta

Võta ühendust