Makroonikoolitused

Info kõigile tulevastele Mamaci makroonikoolitusel osalejatele!

Mamaci makroonikoolitused on mõeldud inimestele, kes soovivad makroone küpsetada enda tarbeks. Mamaci retseptid ja õpetused ei ole mõeldud jagamiseks kolmandatele inimestele. Mamac ei koolita inimesi, kelle eesmärk on hakata makroone müüma või tellimuste peale valmistama täpselt nii, nagu seda teeb Mamac (kui ei ole varasemalt teisiti kokku lepitud).

Kui oled sellega nõus, oled koolitusele oodatud! 🙂

Igale koolitusel osalejale antakse koolitusel retsept ja õpetus, kus on kirjas ka info konkurentsi pakkumise ja retsepti mitte jagamise kohta. Kahjuks kõik osalejad sellest lugu ei pea. Ühel juhul oli lausa kaks päeva peale koolitust loodud makroonide müümiseks Facebooki lehekülg, kus isegi makroonimaitsed samad, ei mingit omaloomingut.

Koolitusi tegema hakates oli teada, et jagatud infot ja õpitud teadmiseid võidakse sarnaselt kasutada, kuid heast tahtest ja inimeste suurest huvist koolituste vastu otsustas Mamac siiski koolitusi tegema hakata.

Väike soovitus ka kõigile, kes te tellite makroone, torte ja muud söödavat - veenduge, et teie tellimuse valmistajal on ka vastav luba! Olemaks kindel, et on tagatud kõik tingimused ohutuks toidu käitlemiseks.

* * *

Kas tahad teada, kuidas ise maitsvaid ja ilusaid makroone valmistada? Nüüd on kõigil huvilistel võimalus tulla õppima, kuidas käib makroonitegu Mamaci moodi.

Koolitusi viib läbi Sigrid, kellel on aastatepikkune kogemus makroonide küpsetamisel ning kelle käe all valmivad kõik Mamaci maiustused. Et õpitu võimalikult hästi selgeks saaks ja kõigile Mamaci köögis piisavalt ruumi ja aega jaguks, toimuvad koolitused privaatselt väiksele seltskonnale. Koolitusel saab korraga osaleda 2-4 inimest. Osalejate arvust sõltub, kui suure koguse makroone teeme. Neid teeme me igal juhul palju ja jagame osalejate vahel võrdselt ära, iga osaleja saab omale koju kaasa kaks karbitäit makroone. Koolitusele on oodatud ka täiesti algajad küpsetajad, kellelel puuduvad teadmised makroonide valmistamisest. Selleks koolitus ongi, et neid teadmiseid saada! 🙂

Iga koolitus sisaldab endas ka värskendavat jooki ja väikest snäkki.

Makroonikoolitus on suurepärane kingiidee makroonifännist lähedasele! Valida on võimalik kahe erineva koolituse vahel. Keri alla poole, et saada rohkem infot 🙂

Klassikalised makroonid

Koolitusel õpid, kuidas teha klassikalisi makroone Itaalia meetodil. Teeme selgeks, mis on makroonid, kuidas neid valmistada, milliseid vigu vältida ja mis on ideaalsete makroonide saladus. Koolitusele võib tulla kogu perega, ka lapsed on väga oodatud. Valmistame kahte sorti makroone ja täidiseid.

Koolitus kestab orienteeruvalt 3 tundi. Iga koolitusel osaleja saab kaasa hulgaliselt uusi teadmiseid, retsepti, palju vajalikke nippe ning enda valmistatud makroonid koju kaasa pakkida.

Kui oled koolitusest huvitatud, võta julgelt ühendust ja leiame just Sulle sobiva kuupäeva ja kellaaja, millal koolitus läbi viia.

HINNAKIRI

  • Alla 15-aastased - 75€ inimese kohta
  • 15+ ja täiskasvanud - 95€ inimese kohta

Võta ühendust

Erikujulised makroonid

Koolitus sisaldab kõike seda, mis klassikaliste makroonide koolitus, kuid lisaks sellele valmistame veel erikujulisi makroone (ükssarvikud, kiisud, jänkud, merekarbid jne), lisame makroonidele sädelust ja vahukomme + kaunistame makroonide pakendamiseks imeilusad kingikarbid.

Valmistame nelja erinevat täidist ja nii palju erinevate kujudega makroone, kui osalejad soovivad. Iga osaleja saab endaga kaasa armsa kingikoti! Koolituse kestvuseks on orienteeruvalt 4 tundi.

Kui oled koolitusest huvitatud, võta julgelt ühendust ja leiame just Sulle sobiva kuupäeva ja kellaaja, millal koolitus läbi viia.

HINNAKIRI

  • Alla 15-aastased - 115€ inimese kohta
  • 15+ ja täiskasvanud - 145€ inimese kohta

Võta ühendust