Pane karp ise kokku

Soovid tellida kuni 60 makrooni? Meie veebilehel on võimalik endale ise lemmikmaitsetest karbike valida. Ühes karbis on 15 makrooni ning ühte karpi on võimalik valida kuni 3 erimaitselist makrooni. Valitud makroonid lisanduvad karpi viie kaupa ning korraga on võimalik tellida kuni 4 karpi makroone. Kui makroonid on valitud, saab neile lisada ka söödavat sädeluspulbrit ja minivahukomme, et karbi sisu veelgi maitsvam ja ahvatlevam oleks!

Kui soovite tellida rohkem kui 60 makrooni, või olete huvitatud makroonidest, millele on joonistatud näod, õnnitlused, nimetähed, või mis on erikujuga, siis palun vaadake siia!

Edasi makroone valima

Makroonide koostisosad:

Mandlijahu, tuhksuhkur, suhkur, või, toorjuust. Vastavalt maitsele erinevad maitseessentsid, puuvilja- ja marjapüreed ja/või šokolaadi ganache ja/või karamelli kondenspiim. Makroonide valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid toiduvärve (välja arvatud valgete makroonide puhul - seal värve ei ole kasutatud).

Makroonid säilivad kinnises karbis külmikus hoituna kuni 7 päeva. Parim on tarbida makroonid ära 1-3 päeva jooksul, siis on maitse ja tekstuur veel kõige parem ja värskem.

Kui soovid rohkem infot koostisosade, toiduvärvide või millegi muu kohta, võta julgelt ühendust.

Hinnakiri

  • 15 makrooni (1 karp) - 20€
  • 30 makrooni (2 karpi) - 38€
  • 45 makrooni (3 karpi) - 54€
  • 60 makrooni (4 karpi) - 69€

Transport